KONTAKTA OSS.

Vi finns tillgängliga måndag-fredag för rådgivning, projektering och bokning.
Kvällar och helger når du oss via journummer. 

Davids Elteknik AB
Anderstorpsvägen 2
335 33 Gnosjö


Öppettider
Mån–Fre: 07.00 – 16.30
Lör-sön: Stängt
 

Här når du oss

0370-32 51 90
info@davidsel.se

David Jonsson
VD
david@davidsel.se
010-498 48 51

Mattias Färnemyhr
Projektledare
mattias@davidsel.se
010-498 48 52

Magnus Lindell
Kalkyl, Projektering, KNX
magnus@davidsel.se
010-498 48 54

Daniel Johansson
Elektriker
daniel@davidsel.se

Karl Dravegård
Elektriker/teletekniker
karl@davidsel.se

Jesper Gunnarsson
Elektriker
jesper@davidsel.se

Martin Axelsson
Elektriker
martin@davidsel.se

Marita Ericsson
Administration
marita@davidsel.se
010-498 48 53

HÄR FINNS VI

På Anderstorpsvägen 2 i Gnosjö har vi
eget lager, verkstad och kontor.
 
Välkommen in till oss!