KONTAKTA OSS.

Vi finns tillgängliga måndag-fredag för rådgivning, projektering och bokning.
Kvällar och helger når du oss via journummer. 

Davids Elteknik AB
Strömgatan 8
335 30 Gnosjö


Öppettider
Mån–Fre: 07.00 – 16.00
Lör-sön: Stängt
 

Här når du oss

0370-32 51 90
info@davidsel.se

Mattias Färnemyhr
Serviceledare/Delägare
mattias@davidsel.se
010-498 48 52

Magnus Lindell
Kalkyl- & Projektansvarig/Delägare
magnus@davidsel.se
010-498 48 54

Josefine Hoof
Administration
josefine@davidsel.se
010-498 48 53

Daniel Johansson
Elektriker
daniel@davidsel.se

Jesper Gunnarsson
Elektriker
jesper@davidsel.se

Martin Axelsson
Elektriker
martin@davidsel.se

Anton Norrhult
Elektriker
anton@davidsel.se
 

Christoffer Lindberg
Elektriker
christoffer@davidsel.se
 

HÄR FINNS VI

På Strömgatan 8 i Gnosjö har vi
eget lager, verkstad och kontor.
 
Välkommen in till oss!